ENG

70 lokalnych projektów na 70 lat Grupy Kęty – Raport z IX edycji programu Razem z GRUPĄ.

W 2023 roku nasza firma obchodzi Jubileusz 70-o lecia. W symboliczny sposób zatem świętujemy i oddajemy w Państwa ręce raport z Jubileuszowej edycji programu „Razem z Grupą”. Zaangażowanie wolontaryjne naszych Pracowników w powiązaniu ze wsparciem finansowym organizacji przełożyło się na 70 świetnych projektów.
Wśród nich spora część powiązana była ze sportem – to ważny aspekt naszego społecznego zaangażowania, chcemy dbać o kondycję fizyczną i psychiczną nas i naszych dzieci, kilka projektów to działania na rzecz wspierania i rozwoju pasji artystycznych dzieci i młodzieży – stroje dla zespołów tanecznych, warsztaty muzyczne czy plenerowe. Jak zawsze silnym akcentem są projekty prowadzone wspólnie z Ochotniczą Strażą Pożarną. Nie zabrakło projektów związanych z pomocą dla zwierząt – to pokazuje empatyczne podejście naszych pracowników do bezdomnych zwierząt, czasami też zagrożonych gatunków. Pozostałe projekty to warsztaty edukacyjne połączone z doposażeniem szkół, przedszkoli czy terenów, w których mieszkają nasi Pracownicy.
Składamy podziękowania dla naszych Pracowników, dzięki Wam wspólnie, realnie odpowiadamy na lokalne potrzeby i przyczyniamy się do rozwoju regionu. Link do raportu z IX edycji tutaj