30 maja, w Opolu rozegrano Turniej Siatkarski. Był to dzień pełen sportowych emocji, rywalizacji w duchu fair play oraz wielu pozytywnych wrażeń.
Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
1 miejsce – ALUPROF BIELSKO- BIAŁA
2 miejsce – SWW KĘTY
3 miejsce – ALUPROF GOLESZÓW
4 miejsce – ALUPROF OPOLE
5 miejsce – AK EMMI SŁOWENIA
Dzień wcześniej była okazja do zwiedzenia nowych zakładów w Opolu. Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom, kibicom oraz osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia za wspólnie spędzony czas i stworzenie wyjątkowej atmosfery.