ENG

Nowa przestrzeń do odpoczynku i rozwoju uczniów. Program Razem z Grupą.

Z przyjemnością informujemy o realizacji kolejnego projektu programu „Razem z Grupą”, tym razem w Powiatowym Zespole nr 9 im. M. Dąbrowskiej w Kętach, którego celem było stworzenie przestrzeni sprzyjającej odpoczynkowi, wyciszeniu oraz budowaniu dobrostanu psychicznego młodzieży.

W ramach inicjatywy powstały przyjazne i komfortowe miejsca wspierające uczniów w codziennym funkcjonowaniu – zarówno podczas przerw, jak i w trakcie zajęć wychowawczych, rewalidacyjnych oraz projektów edukacyjnych.

Nowe przestrzenie umożliwiają także organizację spotkań i działań wspierających rozwój młodych ludzi.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego przedsięwzięcia!